O nas

Tiny Bit of Paradise to marka, która przynosi odrobinę poczucia egzotyki i raju z całego świata, ze szczególnym nastawieniem na Azję. Pomysł narodził się z pasji do podróży oraz miłości do zbierania oryginalnych i pięknych przedmiotów. Jedną z takich cudownych pamiątek , którą przywiozłam ze sobą z Azji był Peshtamal - Ręcznik Idealny! Od lat jest moim wiernym kompanem podczas każdej wyprawy. Peshtamal to tradycyjny ręcznik turecki używany w łaźniach (hamam). Peshtamal chłonie wilgoć tak szybko jak tradycyjny ręcznik, jednak zdecydowanie szybciej wysycha, zajmuje bardzo mało miejsca, dlatego jest idealny w podróży – bez problemu można go wszędzie ze sobą zabrać. Peshtamal fantastycznie sprawdza się w łazience, na basenie, w spa, na plaży, podczas uprawiania sportów, a także dla dzieci jako kocyk lub chusta. Może być używany jako sarong, koc piknikowy lub obrus. Możliwości są nieograniczone! Peshtamal to produkt naturalny, wykonany tradycyjną metodą tkania na płasko, ze 100% tureckiej bawełny z ręcznie skręcanymi frędzlami.

Bardzo się cieszę, że mogę Wam zaoferować odrobinę raju, a wkrótce mam nadzieję podzielić się z Wami kolejnymi ciekawymi nowościami.

Zapraszam do współpracy oraz kontaktu: anna@tinybitofparadise.com


OPINIE KLIENTÓW

* Serdecznie dziękuję za pięknie zapakowane ręczniki, są cudowne. W rzeczywistości są jeszcze ładniejsze niż na zdjęciach. 
Już widzę mnóstwo ich zastosowań. (Paulina R.)

* Dzisiaj przyszły do nas dwa - nasze pierwsze, zamówione u Państwa. Zdecydowaliśmy się na te grubsze. Cudowne! Wiem już, że na tym się nie skończy. (Anna P.)

* Widziałam, dotykałam, kupiłam. Są piękne, dawno nie zakochałam się tak mocno w.... ręczniku. A kolory powalają. (Katarzyna Z.)

* Bardzo dziękujemy za ręczniki są piękne i mają różnorodne zastosowanie. Są Mega i zapewniam, że nie nasze ostatnie. (Angelika K.)

* Przesyłka dotarła! Ja mam piękny ręcznik na podróż do Gruzji a moje koty sznurek do zabawy :) Dziękuje! (Dominika Z.)

* Witam, i na początek nie powstrzymam się przed zachwytem: CUDOWNE!!! :) (Agata T.)

* Przepadłam <3 (Kasia T.)

* Bardzo dobrej jakości, mięsisty ręcznik, rewelacycjny na plażę, basen, do wycierania a nawet jako obrus :) (Monika S.)

* Ręczniki rewelacyjne... Przydały się bardzo na wakacjach w Hiszpanii.. Grubsze służyły za koce, cieńsze do wycierania, także jako otulacze chroniące przed słońcem... Szybko schnące.. Polecam bardzo, bardzo... (Kinga J.)

* Bardzo dobra jakość produktu i przepiękny wzór. Ręcznik sprawdza się jako okrycie przed chłodem i jako koc np. piknikowy, plażowy, a także jako piękny dodatek do wnętrza domu. (Anna B.)

* wspanialy ręcznik, idealny na plaże. Sprawdza sie również jako kocyk. Miękki i bardz ładny. Polecam:) (Weronika Z.)

http://www.szafatosi.pl/zablawac/

http://ladnebebe.pl/na-lemoniadzie-u-pippi/

http://the-white-valley.blogspot.cz/2015/08/baltic...

http://issuu.com/mammazine/docs/mammazine_lato_201...

http://nanushkaa.blogspot.com/2015/07/summer.html?...

http://www.niunioki.pl/brzechwa-dzieciom-historia-...

http://www.niunioki.pl/lato-lato-lato-czeka/

http://kinderki.eu/i-want-to-remember/